Kadence WooCommerce Email Designer - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: Export
ru: Экспорт

en: Import
ru: Импорт

en: Title
ru: Наименование

en: None
ru: Ничего

en: Save
ru: Сохранить

en: Reset
ru: Сброс

en: Addresses
ru: Адреса

en: Footer text
ru: Текст подвала

en: Recipient(s)
ru: Получатели

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
ru: Введите получателей (через запятую). По умолчанию <code>%s</code>.

en: Full refund subject
ru: Тема письма о полном возврате

en: Partial refund subject
ru: Тема письма о частичном возврате

en: Background color
ru: Фоновый цвет

en: Show
ru: Показать

en: New customer order
ru: Новый клиентский заказ

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
ru: [{site_title}] Новый заказ ({order_number}) — {order_date}

en: Thank you for your order
ru: Спасибо за ваш заказ

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
ru: Квитанция вашего заказа на {site_title} от {order_date}

en: Your order is complete
ru: Ваш заказ выполнен

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
ru: Ваш заказ на {site_title} от {order_date} выполнен

en: Invoice for order {order_number}
ru: Счет на оплату по заказу {order_number}

en: Cancelled order
ru: Отменённый заказ

en: Order {order_number} details
ru: Детали заказа {order_number}

en: Your order has been partially refunded
ru: Ваш заказ был частично возвращён

en: Your order details
ru: Детали вашего заказа

en: Failed order
ru: Неудавшийся заказ

en: Welcome to {site_title}
ru: Добро пожаловать на {site_title}

en: A note has been added to your order
ru: К вашему заказу было добавлено примечание

en: Password reset instructions
ru: Инструкции по сбросу пароля

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
ru: Отменённый заказ ({order_number}) на [{site_title}]

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
ru: Ваш заказ на {site_title} от {order_date} был возвращён

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
ru: Ваш заказ на {site_title} от {order_date} был частично возвращён

en: Your {site_title} order from {order_date}
ru: Ваш заказ на {site_title} от {order_date}

en: [{site_title}] Failed order ({order_number})
ru: [{site_title}] Неудавшийся заказ ({order_number})

en: Your account on {site_title}
ru: Ваш профиль на сайте {site_title}

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
ru: Добавлена заметка к вашему заказу на {site_title} от {order_date}

en: Password reset for {site_title}
ru: Сброс пароля для {site_title}

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
ru: Ваш заказ был принят и сейчас находится в обработке. Информация о заказе приведена ниже:

en: Your order is on-hold until we confirm payment has been received. Your order details are shown below for your reference:
ru: Ваш заказ на удержании, до тех пор пока мы не получим подтверждение оплаты. Детали заказа приведены ниже:

en: Hello, a note has just been added to your order:
ru: Здравствуйте, к вашему заказу была добавлена заметка

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Pay for this order
ru: Оплатить этот заказ

en: Guest
ru: Гость

en: Product
ru: Товар

en: Quantity
ru: Количество

en: Billing Address
ru: Платёжный адрес

en: Shipping Address
ru: Адрес доставки

en: Your password has been automatically generated: %s
ru: Ваш пароль был автоматически сгенерирован: %s

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
ru: Вы можете получить доступ к вашей учетной записи, чтобы просматривать заказы и изменить пароль, здесь: %s.

en: For your reference, your order details are shown below.
ru: Для вашего удобства, детали заказа указаны ниже.

en: Click here to reset your password
ru: Нажмите здесь чтобы сбросить свой пароль

en: Billing address
ru: Платёжный адрес

en: N/A
ru: Н/Д

en: Shipping address
ru: Адрес доставки

en: Customer details
ru: Информация о клиенте

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Never
ru: Никогда

en: Price
ru: Цена

en: Order Details
ru: Информация о заказе

note: translators: %s: Order ID.
en: Order number: %s
ru: Номер заказа: %s

en: Order date:
ru: Дата заказа:

note: translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
ru: Заказ #%s

en: Note:
ru: Примечание:
