Kadence WooCommerce Email Designer - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: None
ro: Niciuna

en: Save
ro: Salvează

en: Reset
ro: Resetează

en: Addresses
ro: Adrese

en: Footer text
ro: Text subsol

en: Recipient(s)
ro: Destinatar(i)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
ro: Introdu destinatarii (separați prin virgulă) pentru acest email. Implicit la %s.

en: Full refund subject
ro: Subiect rambursare completă

en: Partial refund subject
ro: Subiect rambursare parțială

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Show
ro: Arată

en: Thank you for your order
ro: Mulțumim pentru comanda dvs.

en: Cancelled order
ro: Comandă anulată

en: Failed order
ro: Comandă eșuată

en: Welcome to {site_title}
ro: Bine ai venit la {site_title}

en: A note has been added to your order
ro: A fost adăugată o notiță comenzii tale

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
ro: Comentariu adăugat la comanda ta de la {site_title} din data {order_date}

en: Thanks for shopping with us
ro: Îți mulțumim că faci cumpărături de la noi

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Pay for this order
ro: Plătește această comandă

en: Guest
ro: Vizitator

en: Product
ro: Produs

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Billing Address
ro: Adresă de facturare

en: Shipping Address
ro: Adresă de livrare

en: Your password has been automatically generated: %s
ro: Parola ta a fost generată automat: %s

en: Click here to reset your password
ro: Click aici pentru a vă reseta parola

en: Billing address
ro: Adresă de facturare

en: N/A
ro: Nu se aplică

en: Shipping address
ro: Adresă de livrare

en: Customer details
ro: Detalii client

en: Downloads
ro: Descărcări

en: Never
ro: Niciodată

en: Price
ro: Preț

en: Order Details
ro: Detalii comandă

note: translators: %s: Order ID.
en: Order number: %s
ro: Număr comandă: %s

en: Order date:
ro: Dată comandă:

note: translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
ro: Comanda #%s

en: Note:
ro: Notă:
