Kadence WooCommerce Email Designer - en to da_DK translation catalogue (48 entries)

en: Export
da_DK: Eksportér

en: Import
da_DK: Importér

en: Title
da_DK: Titel

en: None
da_DK: Ingen

en: Save
da_DK: Gem

en: Addresses
da_DK: Adresser

en: Send Preview Email
da_DK: Anmelders e-mail

en: Footer text
da_DK: SIdefodstekst

en: Recipient(s)
da_DK: Modtager(e)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
da_DK: Indtast modtagere (adskilt med komma) af denne e-mail. Standarder til %s.

en: Full refund subject
da_DK: Fuldt refunderet vare

en: Partial refund subject
da_DK: Delvist refunderet vare

en: Border radius
da_DK: Ordrestatus

en: Image Max Width
da_DK: Billeddata

en: Background color
da_DK: Baggrundsfarve

en: Show
da_DK: Vis

en: Border Style
da_DK: Ordredato

en: Enable Social Section
da_DK: Det er ikke muligt at gemme handling

en: Thank you for your order
da_DK: Tak for din ordre

en: Cancelled order
da_DK: Annulleret ordre

en: Failed order
da_DK: Mislykket ordre

en: Welcome to {site_title}
da_DK: Velkommen til {site_title}

en: A note has been added to your order
da_DK: En bemærkning er blevet tilføjet din ordre

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
da_DK: Bemærkning tilføjet din {site_title} -ordre fra {order_date}

en: Thanks for shopping with us
da_DK: Mange tak for at handle hos os

en: Left
da_DK: Venstre

en: Right
da_DK: Højre

en: Pay for this order
da_DK: Betal for denne ordre

en: Guest
da_DK: Gæst

en: Product
da_DK: Vare

en: Quantity
da_DK: Antal

en: Email:
da_DK: E-mail:

en: Billing Address
da_DK: Faktureringsadresse

en: Shipping Address
da_DK: Leveringsadresse

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
da_DK: Ordredato

en: Your password has been automatically generated: %s
da_DK: Din adgangskode er blevet oprettet automatisk: %s

en: Click here to reset your password
da_DK: Klik her for at nulstille din adganskode

en: Billing address
da_DK: Faktureringsadresse

en: Shipping address
da_DK: Leveringsadresse

en: Customer details
da_DK: Kundeoplysninger

en: Never
da_DK: Aldrig

en: Price
da_DK: Pris

en: Order Details
da_DK: Ordreinformationer

note: translators: %s: Order ID.
en: Order number: %s
da_DK: Ordrenr: %s

en: Order date:
da_DK: Ordredato:

note: translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
da_DK: Ordre nr. %s

en: Note:
da_DK: Bemærkning:

[ctx: table heading]
en: End Date
da_DK: Ordredato
