Super Socializer - en to hu translation catalogue (224 entries)

en: <strong>Required to use Disqus commenting.</strong> For more info on shortname, visit following link.
hu: <strong>Szükséges a Disqus hozzászólás használatához.</strong> További információkért nézd meg ezt a linket.

en: About
hu: Impresszum

en: Account already exists or linked
hu: Fiók már létezik, vagy össze van kötve

en: Account dashboard
hu: Felhasználói Irányítópult

en: Account linked successfully
hu: Fiók kapcsolása sikeres

en: After enabling this option, new users will not be able to login through social login. Only existing users will be able to social login.
hu: Miután ezt az opciót, az új felhasználók nem lesznek képesek bejelentkezni a szociális bejelentkezést. Csak meglévő felhasználók képesek lesznek a társadalmi bejelentkezést.

en: After individual product at WooCommerce Shop page
hu: Miután az egyedi termék WooCommerce Shop oldal

en: After widget content:
hu: Widget tartalom után:

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Allows for shortened URLs to be used when sharing content if a shortening plugin is installed
hu: Lehetővé teszi a rövidített URL-ek is, amikor közös tartalmat, ha a zsiradék bővítmény telepítése

en: Archive Pages (Category, Tag, Author or Date based pages)
hu: Archívum Pages (Kategória, Tag, Szerző vagy dátum alapján oldalak)

en: Auto-approve comments made by Social Login users
hu: Közösségi Belépéses hozzászólások automatikus elfogadása

en: Avatar quality
hu:  Avatar képminőség

en: Average
hu: Átlagos

en: Award points for Social Login
hu: Díjat pontokat Szociális Belépés

en: BBPress forum
hu: BBPress fórum

en: BBPress reply
hu: BBPress válasz

en: BBPress topic
hu: BBPress téma

en: Background Color
hu: Háttér Szín

en: Basic Configuration
hu: Alap Beállítások

en: Before widget content:
hu: Widget tartalom előtt:

en: Best
hu: legjobb

en: Boost sharing by awarding points
hu: Növelje megosztása odaítélésével pont

en: Bottom of the content
hu: Tartalom alatt

en: BuddyPress profile page
hu: BuddyPress profil oldal

en: Category Archives
hu: Kategória Archívum

en: Center
hu: Középen

en: Choose avatar quality
hu: Válassz Avatar képminőséget

en: Click to hide help
hu: Elrejtéséhez kattintson segítség

en: Click to show help
hu: Kattintson megmutatni segítség

en: Color Scheme
hu: Szín Sablon

en: Comment area label
hu: Megjegyzés felület címe

en: Currently
hu: Jelenleg

en: Custom Url
hu: Egyedi URL

en: Custom url
hu: Egyedi URL

en: Dark
hu: Sötét

en: Delete all the options on plugin deletion
hu: Minden beállítás törlése a plugin törlésekor

en: Disable Social Commenting on this
hu: Közösségi Hozzászólás kikapcsolása ennél

en: Disable user registration via Social Login
hu: Letilthatja a felhasználói regisztráció útján Szociális Belépés

en: Dismiss this notice
hu: Utasítsa el ezt az értesítést

en: Disqus Commenting Options
hu: Disqus Hozzászólás Beállítások

en: Do not forget to save the configuration after making changes by clicking the save button below
hu: Ne felejtsd el menteni a konfigurációs változtatások után, kattintson a Mentés gombra

en: Drag the icons to rearrange in desired order
hu: Fogd meg az ikont a megfelelő sorrend beállításához

en: Email popup height
hu: Email felugró ablak magassága

en: Email popup options
hu: Email felugró ablak beállítások

en: Email required
hu: E-mail cím szükséges

en: Email you entered is already registered or invalid
hu: A megadott e-mail már regisztrálva van, vagy hibás

en: Enable 'More' icon
hu: 'Még több' ikon bekapcsolása

en: Enable Disqus Commenting
hu: Disqus Hozzászólás Bekapcsolása

en: Enable Facebook Commenting
hu: Facebook Hozzászólás Bekapcsolás

en: Enable Like Buttons
hu: Engedélyezze Like gombok

en: Enable Social Commenting
hu: Közösségi Hozzászólás Belkapcsolása

en: Enable Social Login
hu: Közösségi Belépés Belkapcsolása

en: Enable Social Sharing
hu: Közösségi Megosztás Bekapcsolás

en: Enable at comment form
hu: Bekapcsolás a hozászólásoknál

en: Enable at login page
hu: Bekapcsolás a belépés oldalon

en: Enable at register page
hu: Bekapcsolás a regisztráció oldalon

en: Enable before WooCommerce Customer Login Form
hu: Engedélyezze előtt WooCommerce Megrendelő Bejelentkezés

en: Enable bit.ly url shortener for sharing
hu: A bit.ly url rövidítő bekapcsolása a megosztáshoz

en: Enable bit.ly url shortener for tweet button
hu: A bit.ly url rövidítő bekapcsolása a tweet gombhoz

en: Enable email verification
hu: E-mail ellenőrzés bekapcsolása

en: Enable social account linking at BuddyPress profile page
hu: Engedélyezze a szociális számla összekapcsolása a BuddyPress profil oldal

en: Enable social avatar
hu: Közösségi avatar bekapcsolás

en: Enable this option to show social account linking interface at BuddyPress profile page
hu: Engedélyezze ezt a lehetőséget, hogy a szociális számla összekötő interfész BuddyPress profil oldal

en: Enter the code of the language you want to use to display commenting. You can find the language codes at <a href="%s" target="_blank">this link</a>. Leave it empty for default language(English)
hu: Add meg a nyelv kódját, amit a hozzászólás megjelenítéshez használjunk. A nyelvi kódot <a href="%s" target="_blank">itt</a> találod. Hagyd üresen az alapértelmezett (angol) nyelv használatához

en: Enter the code of the language you want to use to render counters. You can find the language codes at <a href="%s" target="_blank">this link</a>. Leave it empty for default language(English)
hu: Add meg a nyelv kódját, amit a hozzászólás megjelenítéshez használjunk. A nyelvi kódot <a href="%s" target="_blank">itt</a> találod. Hagyd üresen az alapértelmezett (angol) nyelv használatához

en: Error message for 'Email required' popup
hu: Hibaüzenet az 'E-mail cím szükséges' felugró ablakban

en: FAQ
hu: GYIK

en: Facebook Commenting Options
hu: Facebook Hozzászólás Beállítások

en: Facebook Sharing Troubleshooter
hu: Facebook Megosztás Hibaelhárító

en: HTML ID of comment form container
hu: HTML ID komment formájában konténer

en: HTML ID of container element of the default comment form at front end. Leave empty for default ID - "respond". You need to specify it if default comment form is appearing and Social Commenting is not getting enabled at front-end of your website.
hu: HTML ID konténer eleme az alapértelmezett megjegyzés formájában a front end. Hagyja üresen az alapértelmezett ID - "válaszadás". Meg kell adnod, ha az alapértelmezett megjegyzést formában megjelenő és Szociális kommentálva nem kapok engedélyezve front-end weboldalán.

en: Hide for logged in users:
hu: Bejelentkezettek számára elrejtve:

en: Hide like buttons on mobile devices
hu: Elbújni, mint a gombok a mobil eszközök

en: Homepage
hu: Kezdő oldal

en: Horizontal alignment
hu: Függőleges igazítás

en: Horizontal alignment of the interface
hu: A megosztási felület vízszintes igazítása

en: Horizontal alignment of the sharing interface
hu: A megosztási felület függőleges igazítása

en: How can I disable Social Commenting at individual page/post?
hu: Hogyan kapcsolhatom ki a Közösségi Hozzászólást az egyes oldalak/bejegyzések esetében?

en: How can I disable sharing on particular page/post?
hu: Hogyan kapcsolhatom ki a megosztást egy adott oldal/bejegyzés esetében?

en: How can I show share counts of my website rather than of individual pages/posts?
hu: Hogyan jeleníthetem meg a megosztások számát az oldal/bejegyzés oldalakon kívül is?

en: How can I specify minimum sharing count for sharing networks?
hu: Hogyan adhatok meg minimum megosztása száma a fájlcserélő hálózatokat?

en: How to disable default comment form from Social Commenting?
hu: Hogyan lehet letiltani alapértelmezett megjegyzés formájában a Social kommentálva?

en: Icon Preview
hu: icon Preview

en: If enabled (recommended), Javascript files will be included in the footer of your website.
hu: Ha engedélyezett (ajánlott), Javascript fájlok szerepelni fog a lábléc az Ön honlapján.

en: If enabled and Social ID provider does not provide user's email address on login, user will be asked to provide his/her email address. Otherwise, a dummy email will be generated
hu: Ha be van kapcsolva, és a Közösségi ID szolgáltató nem biztosít e-mail címet a belépéskor, a felhasználótól elkérjük e-mail címét. Egyébként egy véletlenszerű e-mail címet generálunk

en: If enabled, "More" icon will be displayed after selected sharing icons which shows additional sharing networks in popup
hu: Ha engedélyezve van, "More " ikon jelenik meg, miután a kiválasztott megosztás ikonok ami azt mutatja, további fájlcserélő hálózatok popup

en: If enabled, an email will be sent to user after registration through Social Login, regarding his/her login credentials (username-password to be able to login via traditional login form)
hu: Ha be van kapcsolva, egy e-mailt küldünk a felhasználónak, amikor Közösségi Belépéssel regisztrál az oldalon. Az email tartalmazza a belépési adatokat: Felhasználói név, Jelszó, melyek segítségével hagyományos módon is beléphet az oldalra.

en: If enabled, email provided by the user will be verified by sending a confirmation link to that email. User would not be able to login without verifying his/her email
hu: Ha be van kapcsolva, a felhasználó által megadott e-mailcímre ellenőrző üzenetet küldünk egy megerősítő linkkel. A felhasználó nem tud belépni, amíg nem erősítette meg e-mailcímét

en: If enabled, plugin options will get deleted when plugin is deleted/uninstalled and you will need to reconfigure the options when you install the plugin next time.
hu: Bekapcsolva a plugin beállítások törlődnek a plugin törlésekor/eltávolításakor és újra be kell állítanod mindent, amikor ismét telepíted azt.

en: If enabled, share counts are displayed above sharing icons.
hu: Bekapcsolva a megosztások száma megjelenik a megosztás ikonok felett.

en: If enabled, vertical like buttons will not appear on mobile devices
hu: Ha engedélyezett, függőleges, mint a gombok nem jelennek meg a mobileszközökön

en: If this option is enabled, and WordPress comment is made by Social Login user, comment will get approved immediately without keeping in moderation.
hu: Ha ez be van kapcsolva, és egy Közösségi Belépéssel bejelentkezett felhasználó Wordpress hozzászólást küld, ez azonnal, moderáció nélkül megjelenik az oldalon.

en: If you are seeing vertical scrollbar in the "Email required" popup, you can increase the height of popup by specifying in this option. Leave empty for default.
hu: Ha függőleges görgetősávot látsz az "E-mail bekérő" felugró ablakban, itt megnövelheted az ablak magasságát. Egyébként üresen hagyható.

en: Interface location
hu: Megosztási helyek

en: Invalid request
hu: Hibás kérés

en: Label for Disqus Commenting tab
hu: Disqus hozzászólás fül címe

en: Label for Facebook Commenting tab
hu: Facebook hozzászólás fül címe

en: Label for WordPress Commenting tab
hu: WordPress hozzászólás fül címe

en: Labels
hu: címkék

en: Language
hu: Nyelv

en: Leave a reply
hu: Válaszolj

en: Leave empty to auto-adjust the width. The width (in pixels) of the Comments block.
hu: Hagyja üresen automata beállítás szélességét. A szélessége (pixel) a hozzászólások blokk.

en: Left
hu: Bal

en: Left Offset
hu: Bal margó

en: Left offset
hu: Bal margó

en: Light
hu: Világos

en: Link your social account to login to your account at this website
hu: Kapcsold össze közösségi fiókod, hogy belépj erre az oldalra

en: Log Out
hu: Kilépés

en: Login redirection
hu: Átirányítás Belépés után

en: Login to your bit.ly account and navigate to <a href="%s" target="_blank">this link</a> to get bit.ly username
hu: Jelentkezz be a bit.ly fiókodba és keresd fel <a href="%s" target="_blank">ezt a linket</a> a bit.ly felhasználói név megtekintéséhez

en: Login to your bit.ly account and navigate to <a href="%s" target="_blank">this link</a> to get your API key
hu: Jelentkezz be a bit.ly fiókodba és keresd fel <a href="%s" target="_blank">ezt a linket</a> a bit.ly API Key beszerzéséhez

en: Make sure cURL is enabled at your website server. You may need to contact the server administrator of your website to verify this
hu: Ellenőrizd, hogy a cURL be van kapcsolva a szervereden. Lehetséges, hogy ehhez fel kell keresned a szerver adminisztrátorát, a tárhelyszolgáltatódat

en: Master control for Social Login. It must be checked to enable Social Login functionality
hu: Központi Közösségi Belépés beállítás. Be kell kapcsolnod a Közösségi Belépés használatához

en: Master control for like buttons. It must be checked to enable like buttons functionality
hu: Központi Közösségi Gomb beállítás. Be kell kapcsolnod a Közösségi Gombok használatához

en: Master control to enable bit.ly url shortening for sharing
hu: Központi beállítás a bit.ly url rövidítő megosztásokhoz való bekapcsolásához

en: Master control to enable horizontal like buttons
hu: Központi beállítás a vízszintes közösségi gombok bekapcsolásához

en: Master control to enable vertical (floating) counter widget
hu: Központi beállítás a függőleges (lebegő) megosztási widget bekapcsolásához

en: Need Help?
hu: Kell Segítség?

en: Note: This is not related to Facebook comments
hu: Megjegyzés: Ez nem kapcsolódik a Facebook hozzászólásokhoz

en: Notification
hu: Értesítés

en: Number of comments
hu: Hozzászólások száma

en: Order by
hu: Rendezés

en: Order of tabs in commenting interface
hu: A fülek sorrendje a hozzászólás felületen

en: Pages
hu: Oldalak

en: Please check your email inbox to complete the registration.
hu: Kérjük, nézd meg e-mail címed a regisztráció befejezéséhez.

en: Please enter a valid email address. You might be required to verify it
hu: Kérlek, érvényes e-mail címet adj meg. Ezt később ellenőrizhetjük

en: Please verify your email address to login.
hu: Kérjük, ellenőrizd e-mail címed a belépéshez.

en: Position with respect to content
hu: Elhelyezés a tartalomhoz képest

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Provided username will be appended after the content being shared as "via @USERNAME". Leave empty if you do not want any username in the content being shared.
hu: A megadott felhasználónév kerül a megosztás szövege után így "via @USERNAME". Hagyd üresen, ha nem akarsz felhasználó név utánfűzést.

en: Provided username will be appended after the content being tweeted as "via @USERNAME". Leave empty if you do not want any username.
hu: A megadott felhasználónév kerül a megosztás szövege után így "via @USERNAME". Hagyd üresen, ha nem akarsz felhasználó név utánfűzést.

en: Providers not selected
hu: Nincs kiválasztott szolgáltató

en: Rate 5-star
hu: Osztályozz 5-ösre

en: Rearrange icons
hu: Ikonsorrend beállítás

en: Registration redirection
hu: Átirányítás Regisztráció után

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Required for Facebook Social Login to work. Please follow the documentation at <a href="%s" target="_blank">this link</a> to get Facebook App ID
hu: Szükséges a Facebook Közösségi Belépés működéséhez. Kérlek, kövesd a dokumentációt <a href="%s" target="_blank">ezen a linken</a> a Facebook App ID beszerzéshez

en: Required for Instagram Social Login to work. Please follow the documentation at <a href="%s" target="_blank">this link</a> to get Instagram Client ID
hu: Szükséges a Instagram Közösségi Belépés működéséhez. Kérlek, kövesd a dokumentációt <a href="%s" target="_blank">ezen a linken</a> az Instagram Client ID beszerzéshez

en: Required for Twitter Social Login to work. Please follow the documentation at <a href="%s" target="_blank">this link</a> to get Twitter API Key
hu: Szükséges a Twitter Közösségi Belépés működéséhez. Kérlek, kövesd a dokumentációt <a href="%s" target="_blank">ezen a linken</a> a Twitter API Key beszerzéshez

en: Required for Twitter Social Login to work. Please follow the documentation at <a href="%s" target="_blank">this link</a> to get Twitter API Secret
hu: Szükséges a Twitter Közösségi Belépés működéséhez. Kérlek, kövesd a dokumentációt <a href="%s" target="_blank">ezen a linken</a> a Twitter API Secret beszerzéséhez

en: Required for Vkontakte Social Login to work. Please follow the documentation at <a href="%s" target="_blank">this link</a> to get Vkontakte Application ID
hu: Szükséges a Vkontakte Közösségi Belépés működéséhez. Kérlek, kövesd a dokumentációt <a href="%s" target="_blank">ezen a linken</a> a Vkontakte Application ID beszerzéshez

en: Reverse Time
hu: Fordított Sorrend

en: Right
hu: Jobb

en: Right Offset
hu: Jobb margó

en: Right offset
hu: Jobb margó

en: Round
hu: kerek

en: Same page from where user registered
hu: Az az oldal, ahol a felhasználó regisztrált

en: Same page where user logged in
hu: Az az oldal, ahol a felhasználó belépett

en: Save Changes
hu: Változások Mentése

en: Select
hu: Válassz

en: Select Social ID provider to enable in Social Login
hu: Válassz Közösségi ID szolgáltatót a Közösségi Belépéshez

en: Select and rearrange providers
hu: Válassz és rendezz sorba szolgáltatókat

en: Select the providers for interface. Drag them to rearrange.
hu: Válassz szolgáltatókat a megosztási felülethez. Húzd őket a sorrend változtatáshoz.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Shape
hu: alak

en: Shape of the sharing icons
hu: Megosztás ikonok formája

en: Shortcode & Widget
hu: Shortcode és Widget

en: Show share counts
hu: Megosztás számok mutatása

en: Size (in pixels)
hu: Méret (pixel)

en: Size of the sharing icons
hu: Megosztási ikonok mérete

en: Small Avatar Url
hu: Kis Avatar URL

en: Social
hu: Közösségi

en: Social Commenting
hu: Közösségi Hozzászólás

en: Social Login interface will get enabled at the login page of your website
hu: Közösségi Belépés megjelenítése a weboldal belépési oldalán

en: Social Login interface will get enabled at the registration page of your website
hu: Közösségi Belépés megjelenítése a weboldal regisztrációs oldalán

en: Social Login interface will get enabled at your Wordpress Comment form
hu: Közösségi Belépés megjelenítése a Wordpress hozzászólás küldésnél

en: Social profile pictures of the logged in user will be displayed as profile avatar
hu: A közösségi profil képe lesz megjelenítve avatarként a weboldalon

en: Specify a number. Increase in number will shift interface towards bottom and decrease will shift it towards top.
hu: Adj meg egy számot. A nagyobb szám lefelé tolja el a megosztási felületet.

en: Specify a number. Increase in number will shift interface towards left and decrease will shift it towards right. Number can be negative too.
hu: Adj meg egy számot. A nagyobb szám balra tolja el a megosztási felületet. Negatív értéket is megadhatsz.

en: Specify a number. Increase in number will shift interface towards right and decrease will shift it towards left. Number can be negative too.
hu: Adj meg egy számot. A nagyobb szám jobbra tolja el a megosztási felületet.

en: Specify a number. Increase in number will shift sharing interface towards bottom and decrease will shift it towards top.
hu: Adj meg egy számot. A nagyobb szám lefelé tolja el a megosztási felületet.

en: Specify a number. Increase in number will shift sharing interface towards left and decrease will shift it towards right. Number can be negative too.
hu: Adj meg egy számot. A nagyobb szám balra tolja el a megosztási felületet. Megadhatsz negatív értéket is.

en: Specify a number. Increase in number will shift sharing interface towards right and decrease will shift it towards left. Number can be negative too.
hu: Adj meg egy számot. A nagyobb szám jobbra tolja el a megosztási felületet. Megadhatsz negatív értéket is.

en: Specify position of the interface with respect to the content
hu: Határozd meg a megosztási felület elhelyezésének helyét a tartalomhoz képest

en: Specify position of the sharing interface with respect to the content
hu: Határozd meg a megosztási felület elhelyezésének helyét a tartalomhoz képest

en: Specify the color or hex code (example #cc78e0) for the background of vertical interface. Leave empty for transparent. You can get the hex code of the required color from <a href="http://www.colorpicker.com/" target="_blank">this link</a>
hu: Add meg a színt hexa színkódként (például #cc78e0) a függőleges számláló sáv hátteréhez. Hagyd üresen, hogy átlátszó maradjon. A hexa színkódot <a href="http://www.colorpicker.com/" target="_blank"> innen</a> tudod kilesni

en: Specify the color or hex code (example #cc78e0) for the background of vertical sharing bar. Leave empty for transparent. You can get the hex code of the required color from <a href="http://www.colorpicker.com/" target="_blank">this link</a>
hu: Add meg a színt hexa színkódként (például #cc78e0) a függőleges megosztó sáv hátteréhez. Hagyd üresen, hogy átlátszó maradjon. A hexa színkódot <a href="http://www.colorpicker.com/" target="_blank"> innen</a> tudod kilesni

en: Specify the pages where you want to enable Sharing interface
hu: Add meg az oldalakat, ahol megjelenjen a Közösségi Megosztási felület

en: Specify the pages where you want to enable interface
hu: Add meg az oldalakat, ahol megjelenjen a Közösségi Megosztási felület

en: Specify the pages where you want to enable vertical Sharing interface
hu: Add meg, melyik oldalakon jelenjen meg a Megosztási felület

en: Specify the pages where you want to enable vertical interface
hu: Add meg, melyik oldalakon jelenjen meg a Megosztási felülez

en: Square
hu: szögletes

en: Starting share count for
hu: Megosztás számok kezdése ehhez

en: Super Socializer - Login
hu: Super Socializer - Belépés

en: Target Url
hu: Cél Url

en: Target Url:
hu: Cél Url:

en: Text on 'Email required' popup
hu: Szöveg az  'E-mail cím szükséges' felugró ablakban

en: Text to display above the Social Login interface
hu: Szöveg a Közösségi Belépés felett

en: The absolute URL that comments posted will be permanently associated with. Stories on Facebook about comments posted, will link to this URL.<br/>If left empty <strong>(Recommended)</strong>, url of the webpage will be used at which commenting is enabled.
hu: Abszolut URL, amelyhez a hozzászólások végelegesen kapcsolva lesznek. Stories on Facebook about comments posted, will link to this URL.<br/>If left empty <strong>(Recommended)</strong>, url of the webpage will be used at which commenting is enabled.

en: The color scheme used by the plugin. Can be "light" or "dark".
hu: A plugin által használt színsablon. "Világos" vagy "sötét" lehet.

en: The number of comments to show by default. The minimum value is 1. Defaults to 10
hu: Az elsőre látható hozzászólások száma. A minimum 1, az alapértelmezés 10.

en: The order to use when displaying comments.
hu: A hozzászólás megjelenésének sorrendje.

en: The text to display above the interface
hu: Szöveg a megosztási felület fölött

en: The text to display above the sharing interface
hu: Szöveg a megosztási felület fölött

en: This message will be displayed to user if it provides invalid or already registered email
hu: Ez az üzenet jelenik meg, ha a felhasználó helytelen, vagy már regisztrált e-mail címet ad meg

en: This text will be displayed on email required popup. Leave empty if not required.
hu: Ez a szöveg jelenik meg az e-mail cím bekérő felugró ablakban. Üresen hagyhatod, ha nem kéred be az e-mail címet.

en: Time
hu: Időrend

en: Title
hu: Cím

en: Title:
hu: Cím:

en: Top Offset
hu: Felső margó

en: Top of the content
hu: Tartalom felett

en: Top offset
hu: Felső margó

en: Troubleshooter
hu: Hibamegoldó

en: Twitter username (without @)
hu: Twitter felhasználónév (@ nélkül)

en: Url of the homepage of your website
hu: A főoldalad Url-je

en: Url of the webpage where icons are located (default)
hu: Url, ahol a megosztás ikonok betöltődtek (alapértelmezett)

en: Url shortener
hu: Url rövidítő

en: Url to comment on
hu: A hozzászólás URL

en: Url to like/share/tweet and display like/share/tweet counts
hu: Url a like/share/tweet-eléshez és a like/share/tweet számok megjelenítéséhez

en: Url to share
hu: Megosztás Url-je

en: Use shortlinks already installed
hu: Használja shortlinks már telepítve

en: Use shortlinks already installed, for tweet button
hu: Használja shortlinks már telepítve van, a tweet gomb

en: User will be redirected to the selected page after Social Login
hu: A felhasználót a kiválasztott oldalra irányítjuk a Közösségi Belépés után

en: User will be redirected to the selected page after registration (first Social Login) through Social Login
hu: A felhasználó a kiválasztott oldalra lesz átirányítva a regisztráció (első Közösségi belépés) után

en: User will be redirected to this page after unsuccessful registration attempt via Social Login. You can specify the url of registration form or of a page showing message regarding disabled registration through Social Login.
hu: Felhasználót átirányítja erre az oldalra, miután sikertelen regisztrációs kísérlet útján Szociális Belépés. Megadhatja a url regisztrációs űrlapot, vagy egy oldal bemutatását üzenetet a regisztráció kikapcsolásra keresztül Szociális Belépés.

en: Version
hu: Verzió

en: Vertical (Floating) like buttons Options
hu: Függőleges (lebegő) Megosztási Felület Beállítások

en: Width
hu: Szélesség

en: WooCommerce Product Page
hu: WooCommerce Termékek

en: WooCommerce Thankyou Page
hu: WooCommerce Thankyou oldal

en: Your email has been verified. Now you can login to your account
hu: E-mail címed ellenőrzése sikeres. Most már beléphetsz fiókodba

en: bit.ly username
hu: bit.ly felhasználónév

en: by
hu: készítette
