WordPress Social Login - en to lt_LT translation catalogue (121 entries)

en: Profile URL
lt_LT: Profilio URL

en: Website URL
lt_LT: Tinklalapio URL

en: Photo URL
lt_LT: Nuotraukos URL

en: Display name
lt_LT: Rodomas vardas

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: First name
lt_LT: Vardas

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: Gender
lt_LT: Lytis

en: Language
lt_LT: Kalba

en: Age
lt_LT: Amžius

en: Birth day
lt_LT: Gimimo diena

en: Birth month
lt_LT: Gimimo mėnuo

en: Birth year
lt_LT: Gimimo metai

en: Email
lt_LT: El.paštas

en: Phone
lt_LT: Telefonas

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Country
lt_LT: Šalid

en: Region
lt_LT: Regionas

en: City
lt_LT: Miestas

en: Zip
lt_LT: Pašto kodas

en: OpenID Identifier
lt_LT: OpenID identifikatorius

en: Application keys
lt_LT: Programėlės raktai

en: Access token
lt_LT: Prieigos žyma

en: Access token secret
lt_LT: Prieigos slaptoji žyma

en: Access token expires in
lt_LT: Prieigos žyma galioja iki

en: second(s)
lt_LT: sekundė(s)

en: Access token expires at
lt_LT: Prieigos žyma galioja iki

en: Method
lt_LT: Metodas

en: Query
lt_LT: Užklausa

en: Submit
lt_LT: Pateikti

en: API Response
lt_LT: API atsakas

en: Code PHP
lt_LT: Programuoti PHP

en: PHP Session
lt_LT: PHP sesija

en: Connected user social profile
lt_LT: Susieti vartotojo socialiniai profiliai

en: Authentication Playground
lt_LT: Autentifikacijos testavimas

en: Connect with
lt_LT: Susieti su

en: Save Settings
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: WSL Widget
lt_LT: WSL valdiklis

en: Accept new registration
lt_LT: Priimti naujas registracijas

en: Yes
lt_LT: Taip

en: No
lt_LT: Ne

en: Allow authentication
lt_LT: Leisti autentifikaciją

en: Accounts linking
lt_LT: Susietos paskyros

en: Link user account
lt_LT: Susieti vartotojo paskyrą

en: Profile Completion
lt_LT: Profilio užbaigtumas

en: Require E-mail
lt_LT: Reikalauti el.pašto

en: Allow Username change
lt_LT: Leisti vartotojo vardo keitimą

en: Hook extra registration fields
lt_LT: Pridėti papildomų registracijos laukelių

en: User Moderation
lt_LT: Vartotojų moderavimas

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Full Name
lt_LT: Vardas ir pavardė

en: E-mail
lt_LT: El.paštas

en: Contacts
lt_LT: Kontaktai

en: User ID
lt_LT: Vartotojo ID

en: No users found
lt_LT: Vartotojų nerasta

en: Profiles
lt_LT: Profiliai

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: This's not a WSL user!
lt_LT: Tai ne WSL vartotojas!

en: Wordpress User ID
lt_LT: WordPress vartotojo ID

en: Website
lt_LT: Tinklalapis

en: User profile
lt_LT: Vartotojo profilis

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: Delete WSL Log
lt_LT: Ištrinti WSL log'ą

en: <p>No log found!</p>
lt_LT: <p>Log'as nerastas!</p>

en: Docs
lt_LT: Dokumentacija

en: The minimum server requirements are
lt_LT: Minimalūs reikalavimai serveriui yra

en: PHP >= 5.2.0 installed
lt_LT: PHP >= 5.2.0

en: PHP/CURL/SSL Extension enabled
lt_LT: PHP/CURL/SSL įjungta

en: PHP/JSON Extension enabled
lt_LT: PHP/JSON įjungta

en: PHP/REGISTER_GLOBALS Off
lt_LT: PHP/REGISTER_GLOBALS išjungta

en: Dismiss
lt_LT: Išjungti

en: Welcome!
lt_LT: Sveiki!

en: Get Started
lt_LT: Pradėkite

en: Plugin Overview
lt_LT: Įskiepio apžvalga

en: Setup and Configuration
lt_LT: Nustatymai ir konfigūravimas

en: Customize WSL Widgets
lt_LT: Valdyti WSL valdiklius

en: Manage users and contacts
lt_LT: Valdyti vartotojus ir kontaktus

en: What's new on WSL %s
lt_LT: Kas naujo WSL versijoje %s

en: Unspecified error!
lt_LT: Nežinoma klaida!

en: Unspecified error.
lt_LT: Nežinoma klaida.

en: WordPress Social Login is not properly configured.
lt_LT: WordPress Social Login netinkamai sukonfigūruotas.

en: Connect with:
lt_LT: Prisijungti su:

en: WSL Core
lt_LT: WSL pagrindas

en: WordPress Social Login core.
lt_LT: WordPress Social Login pagrindas.

en: Networks
lt_LT: Tinklai

en: Social networks setup.
lt_LT: Socialinių tinklų nustatymai.

en: Widget
lt_LT: Valdiklis

en: Authentication widget customization.
lt_LT: Autentifikacijos valdiklio nustatymai.

en: Users
lt_LT: Vartotojai

en: WordPress Social Login users manager.
lt_LT: WordPress Social Login vartotojų valdymas.

en: WordPress Social Login users contacts manager
lt_LT: WordPress Social Login vartotojų kontaktų valdymas

en: Help
lt_LT: Pagalba

en: Tools
lt_LT: Įrankiai

en: Log viewer
lt_LT: Log'ų peržiūra

en: Auth test
lt_LT: Autentifikacijos testavimas

en: Components
lt_LT: Komponentai

en: Connect with %s
lt_LT: Prisijungti su %s

en: E-mail is not valid!
lt_LT: Netinkamas el.paštas!

en: That E-mail is already registered!
lt_LT: Šis el.paštas jau naudojamas!

en: Username is not valid!
lt_LT: Netinkamas vartotojo vardas!

en: That Username is already registered!
lt_LT: Šis vartotojo vardas jau naudojamas!

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Back to %s
lt_LT: Atgal į %s

en: Oops! We ran into an issue
lt_LT: Deja, kažkas nepavyko

en: Details
lt_LT: Informacija

en: Redirecting...
lt_LT: Peradresuojama...

en: Contacting <b>%s</b>, please wait...
lt_LT: Jungiamasi prie <b>%s</b>, prašome palaukti...

en: Processing, please wait...
lt_LT: Apdorojama, prašome palaukti...

en: Not tonight.
lt_LT: Deja, nepavyko.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password. <a href="%s">Lost your password</a>?
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Netinkamas vartotojo vardas arba neteisingas slaptažodis. <a href="%s">Pamiršote savo slaptažodį</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Prašome įvesti savo el.pašto adresą.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a valid email address.
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Prašome įvesti tinkamą el.pašto adresą.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that email address is already used!
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Deja, šis el.pašto adresas jau yra naudojamas!

en: <strong>ERROR</strong>: That username is not allowed.
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Toks vartotojo vardas neleidžiamas.

en: <strong>ERROR</strong>: Username must be at least 4 characters.
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Vartotojo vardas turi būti bent iš 4 ženklų.

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Atsiprašome, vartotojo varde negali būti simbolio &#8220;_&#8221;!

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, usernames must have letters too!
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Atsiprašome, vartotojo varde turi būti raidžių!

en: <strong>ERROR</strong>: Sorry, that username already exists!
lt_LT: <strong>KLAIDA</strong>: Atsiprašome, toks vartotojo vardas jau naudojamas!

en: Hi %s
lt_LT: Sveiki %s

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Back
lt_LT: Atgal
