Kadence Woocommerce Email Designer - en to hu_HU translation catalogue (15 entries)

en: Order Items
hu_HU: Rendelés elemei

en: Product
hu_HU: Termék

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Customer Name:
hu_HU: Vásárló adatai:

en: Billing address
hu_HU: Számlázási cím

en: N/A
hu_HU: Nem elérhető

en: Shipping address
hu_HU: Szállítási cím

en: Customer details
hu_HU: Vásárló adatai

en: Never
hu_HU: Soha

en: Price
hu_HU: Ár

en: Order Details
hu_HU: Rendelés részletei

note: translators: %s: Order ID.
en: Order number: %s
hu_HU: Rendelés száma: %s

en: Order date:
hu_HU: Rendelés dátuma:

note: translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
hu_HU: Rendelés #%s

en: Note:
hu_HU: Megjegyzés:
